Короткометражний фільм “З іншого тіста” – історія успіху підприємця з невеличкого містечка Лубни Руслан Ляшко.

Ідея зняти фільм прийшла до мене через рекламу конкурсу “Виклик” серед режисерів-аматорів від Toyota. Молоді режисери-учасники конкурсу мали створити свої короткометражні фільми – історії успіху про звичайних українців,що змогли якісно змінити своє життя.
Герой моєї стрічки зміг без будь-якої допомоги втілити свою мрію в життя та організувати власний бізнес практично з “нуля”, не зважаючи на труднощі в економиці та політиці в державі в цілому.
Це реальна історія його життя, без прикрас та художньої обробки фактів. Думаю, що вона надихне на боротьбу багатьох підприємців – початківців задля досягнення своєї мети.
Секрет успіху у бізнесі та і взагалі у житті достатньо простий – це наполеглевість, щоденна важка праця та відданість своїй справі. Все достатньо просто, ніякого секретного інградієнту, лише дії.
Я щиро вдячна Руслану Ляшку за його згоду на реалізацію моєї ідеї про створення фільму та допомогу у організації зйомок. Руслан Ляшко – щира та проста людина. За час, що був проведений разом на зйомках, він вразив мене своєю відданістю справі та щирому бажанні домогати іншим.
Дивіться мій фільм. Сподіваюсь, він вам сподобається та зможе надихнути на подолання будь-яких перепон у вашому житті.
Приємного вам перегляду. Мрійте, дійте, здобувайте!

Автор короткометражного фільму:

Іванна Варгата
поділитися в соц. мережах

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *