Суд конфіскував у Коломойського елітну нерухомість в США, – Лещенко

“Ігор Коломойський втратив флагмана своєї нерухомості – будівлю 55 Public Square в місті Клівленд, штат Огайо. Відносно цього об’єкта поданий позов Мін’юсту США про конфіскацію як об’єкта відмивання грошей через фірму Optima. І ось днями федеральний суддя благословив продаж вежі. Її новим власником стане K & D Group. За будівлю вона заплатить 17 мільйонів доларів, але Коломойський нічого з цих грошей не отримає”, – написав Лещенко.

За його інформацією, суддя Марсія Кук в Майамі дала добро продати будівлю новим власникам після того, як федеральні прокурори повідомили, що вони схвалюють продаж будівлю K & D Group.

Лещенко стверджує, що раніше компанія Коломойського, яка володіла цим будинком, оголосила дефолт по іпотеці і заборгувала понад 14 мільйонів доларів, а також понад 1,1 мільйона доларів у вигляді несплачених податків і штрафів.

“Представник Міністерства юстиції Шай Бронштейн заявив, що продаж допоможе зберегти максимальну вартість власності, уникнувши необхідності оплачувати штрафи, пов’язані з іпотекою, податками на нерухомість і витратами на обслуговування. … На момент продажу в будівлі було зайнято близько 40% офісних площ. Гараж знаходиться в аварійному стані”, – повідомляє екс-журналіст.

Він стверджує, що після завершення угоди, фірма Optima має перевести чисту виручку від продажу на рахунок федерального уряду, оскільки суддя може зажадати конфіскацію грошей пізніше.

Лещенко написав про Коломойського

Лещенко написав про Коломойського

Суд конфіскував нерухомість Коломойського в сША

Нагадаємо, 29 грудня 2020 року ЗМІ писали, що американська компанія українського олігарха Ігоря Коломойського хоче продати нерухомість, аби виплатити борги. Серед об’єктів нерухомості називали 22-поверхову будівлю 55 Public Square та готель Westin Cleveland Downtown. Всього ж компанія Коломойського боргує близько 50 мільйонів доларів виплат щодо цих двох активів.

поділитися в соц. мережах

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *