У МВФ заявили, що в Україні залишилися невирішені питання, а це може гальмувати надання траншу

У Міжнародному валютному фонді заявили, що Україна для надання чергового фінансового траншу не встигла вирішити всі завдання, постелені перед нею кредитором. Зараз Фонд очікує від української сторони пропозицій з даного приводу, щоб продовжити переговори.

Про це повідомив представник МВФ Джеррі Райс, передає “Страна”. Відзначається, що діалог, який відбувся між МВФ і українською стороною в період з грудня 2020 року по лютий 2021 року називають продуктивним. Однак по ряду невирішених питань Україна повинна внести пропозиції, інакше процес переговорів призупиниться.

“Як тільки ми отримаємо більш детальну інформацію з цих питань і пропозиції щодо окремих політик, ми з нетерпінням продовжимо співпрацю з Україною”, – сказав Джеррі Райс.

Відзначається, що в дискусії з МВФ згадувалися питання щодо поліпшення управління банківським наглядом Нацбанку, фіскальні ризики для дефіциту бюджету і зміцнення судової системи. Певних термінів, коли від України очікують розв’язання питань, Джеррі Райс не назвав.

Раніше повідомлялося, що президент Володимир Зеленський звинуватив попередню владу в тому, що вона багато років обіцяла МВФ прийняти закон Про Вищу раду правосуддя, але не виконала цієї обіцянки. Тому, за його словами, доводиться все швидко надолужувати.

Також повідомлялося, що Міжнародний валютний фонд створив негативний фон для візиту президента Володимира Зеленського та української делегації в Об’єднані Арабські Емірати.  Про це колишній міністр економіки Тимофій Милованов заявив в ефірі на “Громадське”.

 

 

поділитися в соц. мережах

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *