Євросоюз продовжив дію обмежень на поїздки до країн ЄС

Лідери Європейського Союзу підтримали продовження дії обмежень на подорожі в межах Євросоюзу та до ЄС.

На цей момент, подорожі без нагальної необхідності мають бути обмежені, – йдеться в заяві.

Як зазначається, лідери ЄС схвалили дві рекомендації щодо подорожей в межах Євросоюзу та до ЄС. Йдеться про обмеження, які можуть застосовуватися відповідно до принципів пропорційності, недискримінації та з врахуванням специфічної ситуації громад, що живуть у прикордонних районах.

Втім, дозвіл на безперешкодне переміщення товарів і послуг в межах єдиного ринку ЄС, в тому числі з використанням “зелених зон” – діятиме й надалі.

Нагадаємо, раніше посол Німеччини в Україні Анка Фельдгузен заявила, що кордони Європейського Союзу залишаться закритими  Українці не зможуть в’їхати в Європу по безвізу ще декілька місяців: перші деталі для українців для безвізових поїздок ще кілька місяців.

Голова Міністерства закордонних справ України Дмитро Кулеба заявив, що допускає часткове послаблення карантинних обмежень для літніх поїздок за кордон  У МЗС допускають, що влітку країни можуть послабити обмеження для подорожей за кордон: деталі . При цьому він підкреслив, що зараз аж ніяк неможливо спрогнозувати, коли обмеження на перетин кордонів будуть повністю зняті. Також Кулеба повідомив, що українці можуть відвідувати 95 країн світу  Українці можуть відвідувати 95 країн світу з дотриманням карантинних вимог, – Кулеба з дотриманням карантинних вимог.

Натомість віцепрем’єрка України з питань європейської інтеграції Ольга Стефанішина заявила, що Державна авіаційна служба затвердила перелік країн, куди українці зможуть полетіти влітку  Як планувати відпустку під час пандемії: сценарії від віцепрем’єрки Стефанішиної .

 

поділитися в соц. мережах

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *