НОВА ПОЛІТИКА
Електронна книга: АНТИБЮРОКРАТІЯ — ЕДИНИЙ КЛЮЧ РЕФОРМ — Сергій Кічий
Завантажити книгу — Безкоштовно
Завантажити книгу — Безкоштовно
Автор книги Кічий Сергій Іванович народився 1974 року у м. Луцьку.
З 1991 по 1996 рік навчався у Волинському державному університеті імені Лесі Українки (ВДУ) за спеціальністю «історія та соціально-політичні дисципліни». Отримав диплом з відзнакою.
У 1994-1996 роках — організатор і ведучий першого на Волині студентського політичного клубу, що базувався на історичному факультеті ВДУ. 1994 року проходив навчання в Школі молодих політиків при Міністерстві молоді та спорту України у м. Києві.
З 1996 по 1999 рік — навчався в аспірантурі ВНУ ім. Лесі Українки.
З 1997 по 2004 рік викладав історію і політологію на різних факультетах ВНУ та займався громадсько-політичною діяльністю.
На виборах 1998, 1999, 2002 років організовував групи спостерігачів, займався моніторингом та висвітленням виборчих кампаній у Комітеті виборців України (КВУ).
2002-2006 – депутат Луцької міської ради, обраний в одному з округів центральної частини міста.
2002-2005 – займався підприємницькою діяльністю в галузі транспортних послуг.
На виборах президента 2004 року, під час Помаранчевого Майдану — керівник виїздної групи спостерігачів-волинян у м. Глухові Сумської області. Далі — член групи по охороні Центральної сцени Майдану Незалежності у Києві.
2007-2010 роки — помічник-консультант народного депутата України.
2006-2011 роки — керівник громадянського руху «Народна Самооборона» у Волинській області. На позачергових виборах народних депутатів України 26 жовтня.
2014 року — політичний радник штабу Самооборони Майдану Волині.
З 2010 року по даний час займається громадською та науковою діяльністю, досліджує проблеми бюрократії й місцевого самоврядування. Автор ряду публіцистичних і наукових статей.
У книзі політолога, громадського діяча Сергія Кічия викладено новий, неординарний погляд на безкінечну проблему відсутності реформ в Україні. Автор аргументує, що саме бюрократична система, вкорінювана десятиліттями, та клас корумпованої бюрократії стоять на заваді прогресивним змінам у нашій державі. І це відбувається незалежно від того, які політичні сили приходять до влади.
Маючи досвід громадсько-політичної роботи, дрібного підприємництва та державної служби, автор з практики доводить шкідливість і ворожість для суспільства бюрократичної системи. Особливо це відчуває середній клас — активна й ініціативна частина українців. Вона завжди прагне робити щось корисне, але наштовхується на безперервну протидію з боку класу бюрократії та «приватизованих» нею державних органів. Автор називає такі установи не інакше як «бюрократичні корпорації».
Показовим є те, що Сергій Кічий не лише описує негативну ситуацію в країні, що може наштовхнути читача на відчуття
безвиході. На відміну від багатьох аналітиків, публіцистів, журналістів, котрі лише розповідають, як навколо все погано, автор цієї книги пропонує конкретні зміни існуючої системи.
Це не є політична програма чи розписаний на десятки сторінок розгорнутий план реформ чергових горе-реформаторів. Це аргументовані ідеї розвитку держави, що не списані із західних підручників і журналів, а взяті з нашого повсякденного життя. Усім небайдужим, напевно, варто звернути на них увагу.