Нова ера української політики – партія НОВА КРАЇНА

       На українському політичному небосхилі з’явилась нова політична сила – НОВА КРАЇНА. Хто це? Що пропонують? Чим відрізняються?

 Андрій Новак

Голова партії НОВА КРАЇНА,

НОВА КРАЇНА – це політична партія, яка несе до української політики новизну – у прямому розумінні цього слова. – Новизну відносин у вічному світоглядному трикутнику: ДЕРЖАВА-ЛЮДИНА-ОРГАНІЗАЦІЯ. Головна, центральна фігура тут саме ЛЮДИНА – громадянин держави – це непорушний постулат. Бо держава і створюється та існує саме для людини, – її потреб, інтересів та життєвих устремлінь. І для того, щоб так зробити в Україні – потрібно змінити політичний, економічний, культурний простір країни. Нам потрібна дійсно – нова країна – за рівнем життя, культурою відносин, баченням майбутнього і єдністю національного духу.

І ось, сформувалось коло людей, які саме так думають і діють – держава існує для людини – обороняє і захищає, забезпечує і гарантує – саме держава для людини, а не навпаки. Щоб так дійсно відбулось в Україні – потрібно діяти у тій сфері, в якій вирішується сьогодні все – а це – політика. Саме тому, розуміючи сьогоднішню вирішальну роль політики для долі держави і українського народу, – коло однодумців об’єднались у політичну партію НОВА КРАЇНА.

Головна мета партії НОВА КРАЇНА – розквіт рідної української землі – держави Україна.

Для здійснення цієї мети партія поставила для себе 3 головні програмні завдання: 1) «Український економічний ривок»; 2) «Український ідеал сили»; 3) «Українська культурна експансія».

Для виконання першого програмного завдання «Український економічний ривок» партія володіє науково-практичним інструментом – Трифункціональна Економічна Модель України (представлена в авторській книзі Голови партії «Як підняти українську економіку»). Для виконання другого програмного завдання «Український ідеал сили» партія володіє програмою «Стратегія Національної оборони, безпеки, правопорядку України». Для виконання третього програмного завдання «Українська культурна експансія» партія володіє шоу-інформаційним методом «U-cult» з використанням комбінації як народної, традиційної, класичної так і сучасної модерної української культури в найкращих її проявах.

Партія НОВА КРАЇНА – це партія, яка володіє конкретними механізмами, інструментами, методами вирішення як оперативних проблем, тактичних завдань, так і стратегічних цілей державного розвитку і прогресу України.

Кадровий принцип партії – 3П – Професійність-Патріотизм-Перспективність. Професійність – повне володіння предметом певної сфери життя – це базова і необхідна умова залучення до лав партії, але не достатня умова. – Патріотизм – знання, вміння, професійність мають людиною використовуватись на благо країни і народу, а не на зло, але і це ще недостатня умова. – Перспективність – і патріотизм, і професійність мають перспективу для розвитку, модернізації, інновацій в інтересах українського народу. – Якщо відчуваєте нявність у себе цих 3П – ви дуже бажані і навіть жадані для партії НОВА КРАЇНА.

Чим партія НОВА КРАЇНА відрізняється від інших існуючих партій – абсолютно всім – ніякого вождізму, жодного олігарха, без корупціонерів, схем, відкатів, дєрєбану, ні «шоколадних баронів», ні «газових принцес», ні пустослівних популістів. НОВА КРАЇНА – це лише і виключно – люди дієві, віддані своїй справі та інтересам розвитку української нації і держави.

Виглядає надто оптимістично і, навіть, підозріло, і чи взагалі таке можливо? – Так, можливо! «Політика брудна справа» – лише якщо робити її брудно…  А якщо робити політику не брудно, не брудом…? – А, наприклад, по-європейськи – робити європейську політику – де відповідаєш за кожне слово, кожну обіцянку, кожну дію – крок вліво-вправо – відразу розстріл на місці – політичний розстріл (відставка) чи кримінальний розстріл (тюрма), в залежності від важкості порушення закону…? – Така, європейська політика є основою, базовим принципом політики партії НОВА КРАЇНА.

Запам’ятайте цю назву – НОВА КРАЇНА. Запам’ятайте цю партію – партія НОВА КРАЇНА. – Це майбутнє української політики. – Це майбутнє розвитку України – української держави, українського народу, кожного з нас – українця!

 

Андрій Новак

Голова партії НОВА КРАЇНА,

Кандидат економічних наук,

Голова Комітету економістів України,

Автор книги «Як підняти українську економіку»

поділитися в соц. мережах