РФ завозить громадян Непалу та Куби на окуповані території України

Російська держава-агресор завозить найманців з Непалу та Куби на тимчасово окуповані території України. Про це повідомляє Центр національного спротиву (ЦНС) у п’ятницю, 1 березня.

За інформацією ЦНС, місцеві на окупованих територіях помітили чергових найманців Кремля. Бойовики з Куби та Непалу проходять підготовку на полігонах. Їхнім тренуванням займаються російські інструктори, колишні члени терористичного угрупування “Вагнер”.

“Росія активно вербує людожерів з бідних країн світу, де має розгалужені агентурні мережі, адже імперії завжди ведуть свої колоніальні війни руками чужих народів. Зауважимо, що найманці отримують більше виплати ніж росіяни, адже їх життя коштує дорожче. Проте їх смерть не призводить до соціального зростання у самій рф”, – йдеться у повідомленні.

У ЦНС закликали передавати інформацію про розміщення російських окупантів.

Як повідомляли Українські Новини, 25 січня Міністр закордонних справ Непалу Нараян Пракаш Сауд попросив державу-агресора Росію відправити назад сотні громадян країни, яких завербували для війни проти України.

у січні Непал припинив видачу дозволів своїм громадянам на роботу в країні-терористці РФ та в Україні після загибелі щонайменше 10 непальських солдатів, які воювали в Україні на боці ЗС РФ.

У грудні у Непалі затримали 10 осіб, що вербували людей для війни проти України.

поділитися в соц. мережах

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *